Podcast

#1 Wiek

Męskie Spotkania - Wiek
Męskie Spotkania - Wiek

Wiek, dojrzałość, dorosłość. Z czym się Wam kojarzą te słowa? Co świadczy o dorosłości i dojrzałości? Zadaliśmy sobie to pytanie i próbowaliśmy na nie odpowiedzieć. Zapraszamy do słuchania pierwszego, premierowego odcinka!

Przyszła pora na wypuszczenie pierwszej rozmowy. Spotkaliśmy się przy jednym stole. Rozmawialiśmy, jedliśmy, piliśmy. Wymienialiśmy się myślami, dyskutowaliśmy.

Na pierwszy ogień wzięliśmy temat „Wiek”. Dlaczego „wiek”? Bo to było jedno z kryteriów, które wykorzystaliśmy dobierając rozmówców do podcastu. Pozwolić porozmawiać ze sobą mężczyznom w różnym wieku, z różnym doświadczeniem. Co nam z tego wyszło? Dajcie znać!

Linki

Jeżeli w odcinku pojawią się jakieś linki to znajdziecie je wypisane poniżej.

Ocena podcastu

Jeżeli chcecie mi trochę pomóc, możecie to zrobić oceniając podcast w iTunes, Google Play, Spreaker lub dowolnym innym miejscu gdzie go słuchacie. Każda Wasza ocena sprawi, że podcast będzie bardziej widoczny. Aby zostawić ocenę w iTunes, w aplikacji Podcasty (lub innej, której używacie) wyszukajcie podcast „Męskie spotkania”, kliknijcie na okładkę tego podcastu, znajdźcie zakładkę „Oceny i recenzje” i wybierzcie „Napisz recenzję”. I przedstawcie, proszę, szczerą opinię o podcaście. 🙂 Z góry dziękuję za Waszą pomoc!