O podcaście

Męskie spotkania to miejsce, w którym zapraszam mężczyzn aby porozmawiać z nimi o ważnych rzeczach z męskiego punktu widzenia.

Dlaczego powstał ten podcast?

Długo szukałem miejsca w świecie rzeczywistym i w Internecie, gdzie będe mógł posłuchać mężczyzn rozmawiających o ważnych i ciekawych tematach. Mężczyźni, którzy różnią się między sobą i jednocześnie się szanują. Mężczyźni, którzy umieją słuchać, argumentować i brać pod uwagę zdanie innych. NIe znalazłem miejsca które w pełni by spełniało te warunki. Postanowiłem więc takie miejsce stworzyć.

Dlaczego mężczyźni?

Jest sporo miejsc i okazji aby posłuchać kobiet, kobiet i mężczyzn. A mi brakowało męskiego punktu widzenia. Mam 39 lat kiedy piszę to słowa i coraz bardziej dostrzegam jak ważne są relacje, rozmowa, otwartość, ciekawość. Chciałem doświadczyć tego także w męskim gronie. Aby mieć pełniejszy obraz.

Kogo można usłyszeć w podcaście?

Zaczynamy podcast z Leszkiem, Darkiem, Marcinem i Kamilem. Czteroma facetami w różnym wieku, których znam z „reala” i wiedziałem, że będzie się nam dobrze rozmawiać, pomimo tego, że każdy z nas jest trochę z innej bajki. Główne kryterium doboru to był wiek i moje intuicja dotycząca tego jak to grono będzie rozmawiać.

Nie ma dokładnego planu jak to będzie wyglądało docelowo. W tej chwili pomysł jest taki, że nagrywamy co najmniej 10 odcinków, na konkretne tematy. Potem spotkamy się, podsumujemy, zobaczymy czy kontynuujemy czy nie. 🙂

Jeżeli okaże się, że po pierwszych 10 odcinkach kończymy w tym gronie, nazwę to pierwszym sezonem. Znajdę kolejne osoby, z innym kryterium doboru, i zrobimy drugi sezon męskich spotkań.

O czym będzie ten podcast?

Chcemy rozmawiać o ważnych tematach z męskiego punktu widzenia. Każdy odcinek będzie miał temat przewodni. Zaczęliśmy od tematu „Wiek”. W kolejce czekają „Kariera”, „Pasja”, „Odwaga i strach” i wiele wiele więcej.

Podziękowania

Bardzo dziękujemy Katarzynie Juszczyk za opiekę nad oprawą graficzną strony i podcastu. Dzięki Kasi ten podcast ma tak fajną okładkę, wygląd strony i muzykę ze wstępu do podcastu.