Uczestnicy męskich spotkań

Leszek Sławiński

Zawodowo: menedżer od 20 lat związany z branżą budowlaną. Obecnie pracuje w Bolix S.A. jako Dyrektor Sprzedaży.

Odpowiada za tworzenie i realizację strategii handlowych, wprowadza narzędzia i rozwiązania produktowe oraz systemowe wpierające procesy sprzedaży. Sukcesy opiera na budowaniu skutecznego zespołu sprzedawców.

Prywatnie: zadowolony z życia pięćdziesięciolatek, (prawdopodobnie odnalazł równowagę między pracą, a życiem prywatnym)

W czasie wolnym robi wiele rzeczy, najchętniej: jeździ na rowerze i nartach, chodzi w góry, podróżuje, słucha audiobooków.

Darek Paluch

45 lat, z wykształcenia jestem fizjoterapeutą i counsellorem Gestalt, od 18 lat pracuję w firmie Pathways Polska zajmującej się rozwojem i treningami umiejętności miękkich w biznesie. Kilka lat temu w tejże firmie objąłem stanowisko dyrektora zarządzającego, co nie znaczy że porzuciłem prowadzenie treningów, przy czym wyłączenie uczę umiejętności facylitacji pracy grupy. Nie zawodowo – jestem głową rodziny 😊 i ojcem trójki dzieci, z wysiłkiem co rok wracam do wieloletniej pasji jaką jest wspinanie. Zimą jak spadnie w górach wystarczająco dużo śniegu to ciągnie mnie do jazdy poza trasą lub wycieczek skiturowych.

Marcin Aks Grochowina

Jestem Agile Coachem, facylitatorem, konsultantem i szkoleniowcem z ponad 15-letnim doświadczeniem w budowaniu zespołów i zarządzaniu projektami IT. Uważam, że w budowaniu kultury otwartej komunikacji i współpracy stosowane procesy i narzędzia są sprawą drugorzędną. Przede wszystkim liczą się ludzie i interakcje pomiędzy nimi. 

Jestem muzycznym fanatykiem. Kolekcjonuję płyty, głównie winylowe. Oprócz tego: lubię jeść, noszę czapki, kocham street art, a najbardziej wypoczywam włócząc się i fotografując europejskie metropolie.

Kamil Dudziński

Prowadzę Studio Duro – studio podcastowe w Krakowie – a także nagrywam podcast Książki Które Uczą, gdzie omawiam najważniejsze lekcje z ciekawych i praktycznych książek.

Nie wyobrażam sobie życia bez gór i wspinaczki, a każdy dzień jest dla mnie początkiem nowej przygody.


Prowadzi Dominik Juszczyk

W swojej filozofii osobistej – dokumencie, który tworzę, aby opisać, jak chcę działać i myśleć – mam zapisane, że jestem partnerem, tatą, przyjacielem, stoikiem i biegaczem. Przypuszczam jednak, że jesteś tutaj dlatego, że jestem też pasjonatem i specjalistą od produktywności z wykorzystaniem talentów oraz sprawdzonych przeze mnie technik i narzędzi do efektywnego działania. Od 2015 roku jestem certyfikowanym trenerem Instytutu Gallupa, a od 2018 roku certyfikowanym facylitatorem. Nieustannie szukam sposobów na mądre i intencjonalne działanie i świadomie buduję nawyki. Lubię myśleć, że jestem w drodze – wciąż przyglądam się temu, co jest dla mnie ważne, eksperymentuję i wyciągam wnioski. Uwielbiam rozmawiać!

Prowadzi podcast „Z pasją o mocnych stronach” oraz serwis dominikjuszczyk.pl