Uczestnicy męskich spotkań

Leszek Sławiński

Zawodowo: menedżer od 20 lat związany z branżą budowlaną. Obecnie pracuje w Bolix S.A. jako Dyrektor Sprzedaży.

Odpowiada za tworzenie i realizację strategii handlowych, wprowadza narzędzia i rozwiązania produktowe oraz systemowe wpierające procesy sprzedaży. Sukcesy opiera na budowaniu skutecznego zespołu sprzedawców.

Prywatnie: zadowolony z życia pięćdziesięciolatek, (prawdopodobnie odnalazł równowagę między pracą, a życiem prywatnym)

W czasie wolnym robi wiele rzeczy, najchętniej: jeździ na rowerze i nartach, chodzi w góry, podróżuje, słucha audiobooków.

Darek Paluch

45 lat, z wykształcenia jestem fizjoterapeutą i counsellorem Gestalt, od 18 lat pracuję w firmie Pathways Polska zajmującej się rozwojem i treningami umiejętności miękkich w biznesie. Kilka lat temu w tejże firmie objąłem stanowisko dyrektora zarządzającego, co nie znaczy że porzuciłem prowadzenie treningów, przy czym wyłączenie uczę umiejętności facylitacji pracy grupy. Nie zawodowo – jestem głową rodziny 😊 i ojcem trójki dzieci, z wysiłkiem co rok wracam do wieloletniej pasji jaką jest wspinanie. Zimą jak spadnie w górach wystarczająco dużo śniegu to ciągnie mnie do jazdy poza trasą lub wycieczek skiturowych.

Marcin Aks Grochowina

Mój życiorys składa się z kilku wątków głównych oraz nieskończonej ilości wątków pobocznych. Zawodowo od ponad dekady związany jestem ze światem IT. Obecnie jako scrum master we FreshMailu wspieram zespół w tworzeniu jednego z najlepszych produktów do email marketingu. Współtworzę projekt Agile Nuts, w ramach którego łączymy światy Agile i HR. Jestem aktywnym członkiem społeczności związanej z IT oraz marketingiem internetowym. Staram się dzielić swoim doświadczeniem występując na konferencjach i meetupach na terenie całego kraju.

Z dumą noszę (samozwańczy) tytuł najczęściej nieczytanego blogera w Polsce. Swoje treści publikuję głównie (choć nie wyłącznie) pod adresem MyNameIsAks.com. Oprócz tego bywam vlogerem oraz instagramerem. Jestem muzycznym fanatykiem. Kolekcjonuję płyty, głównie winylowe. Rocznie oglądam średnio około 50 koncertów. Oprócz tego: lubię jeść, noszę czapki, kocham street art, a najbardziej wypoczywam włócząc się i fotografując europejskie metropolie.

Kamil Dudziński

Zawodowo zajmuję się koordynacją projektów w LiczySięWynik.pl i prowadzę podcast Książki Które Uczą, gdzie omawiam najważniejsze lekcje z ciekawych i praktycznych książek. Nie wyobrażam sobie życia bez chodzenia po górach, a każdy dzień jest dla mnie początkiem nowej przygody.


Prowadzi Dominik Juszczyk

W życiu i w codziennej pracy wdraża najlepsze praktyki, które mają zwiększyć produktywność jego i zespołów z którymi współpracuje. Jako certyfikowany trener Instytutu Gallup w rozwoju w oparciu o mocne strony pomaga zespołom zwiększyć produktywność i efektywność.  Stara się wykorzystać maksymalnie każdy dzień. Cieszy się swoimi porannymi treningami biegowymi. Hakuje swoje życie za pomocą nawyków. Chce żyć intencjonalnie.

Prowadzi podcast „Z pasją o mocnych stronach” oraz serwis dominikjuszczyk.pl