Podcast

#4 Odwaga i strach

Jest takie przysłowie ormiańskie „W sercu każdego człowieka drzemie lew.” Lew jako symbol odwagi. Zadaliśmy sobie pytanie „Kiedy ostatnio byłem odważny?”. Proste pytanie, które otworzyło nas na dyskusję. Czym jest w ogóle odwaga? Kiedy warto być odważnym? Czy kalkulujemy ryzyko?
Rozmawiając o odwadze rozmawialiśmy też o strachu. Czego się boimy? Co robimy aby działać kiedy się boimy?
Rozmowa biegła, czas płynął a my coraz bardziej rozumieliśmy, że nie jest nam łatwo z tym tematem. A jak nie jest łatwo, to tym bardzie warto rozmawiać. I rozmawialiśmy. Zapraszamy Ciebie do tej rozmowy. Kiedy ostatnio byłaś odważna? Kiedy ostatnio byłeś odważny? Kiedy ostatnio się bałaś? Kiedy ostatnio się bałeś?

Ocena podcastu

Jeżeli chcecie mi trochę pomóc, możecie to zrobić oceniając podcast w iTunes, Google Play, Spreaker lub dowolnym innym miejscu gdzie go słuchacie. Każda Wasza ocena sprawi, że podcast będzie bardziej widoczny. Aby zostawić ocenę w iTunes, w aplikacji Podcasty (lub innej, której używacie) wyszukajcie podcast „Męskie spotkania”, kliknijcie na okładkę tego podcastu, znajdźcie zakładkę „Oceny i recenzje” i wybierzcie „Napisz recenzję”. I przedstawcie, proszę, szczerą opinię o podcaście. 🙂 Z góry dziękujemy za Waszą pomoc!