Podcast

#34 Przyjaźń damsko-męska – odcinek specjalny

Przyjaźń damsko-męska

Zapraszam Was na odcinek specjalny! W tej rozmowie nie usłyszycie stałego składu, ale rozmowę z moją (Dominika) przyjaciółką Dorotą Jaworską. Przy okazji wspólnego wyjazdu porozmawialiśmy o przyjaźni damsko-męskiej. Okazuje się, że jest to temat, który wzbudza kontrowersje! Przyjaźnimy się z Dorotą. Dorota jest kobietą, ja mężczyzną – więc naszą przyjaźń można nazwać damsko-męską. Postanowiliśmy nagrać nasze rozważania, podzielić się z Wami i zaprosić Was do dyskusji na ten temat.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wyczerpaliśmy tematu, ale nie mieliśmy też takich ambicji. Ale to sprawia, że może pojawią się kolejne odcinki na ten temat.

Na zdjęciu są nasze psy – Chili i Leon 🙂

Jeżeli chcecie mi trochę pomóc, możecie to zrobić oceniając podcast w iTunes, Google Play, Spreaker lub dowolnym innym miejscu gdzie go słuchacie. Każda Wasza ocena sprawi, że podcast będzie bardziej widoczny. Aby zostawić ocenę w iTunes, w aplikacji Podcasty (lub innej, której używacie) wyszukajcie podcast „Męskie spotkania”, kliknijcie na okładkę tego podcastu, znajdźcie zakładkę „Oceny i recenzje” i wybierzcie „Napisz recenzję”. I przedstawcie, proszę, szczerą opinię o podcaście. 🙂 Z góry dziękujemy za Waszą pomoc!