Podcast

#28 Kompleksy

Kiedy siadamy do nagrania rozmowy, a nie spotykaliśmy się w tym gronie przez ponad pół roku, to gdzieś z tyłu głowy jest obawa, jak ta rozmowa się potoczy. Czy będzie łatwość wnoszenia własnych doświadczeń, otwartość na przyjęcie innego punktu widzenia, chęć zadania trudnego pytania? Zwłaszcza, gdy temat nie należy do najłatwiejszych – dotyczy kompleksów.

Zbudowaliśmy dobrą relację, bo ani przez chwilę nie było zawahania. Rozmawialiśmy tak, jakbyśmy widzieli się ostatni raz tydzień temu. A to bardzo pomogło poruszyć temat „Kompleksy”, który wspólnie uznaliśmy przed nagraniem za trudny. W rozmowie usłyszycie o tym skąd się brały nasze kompleksy, jakie są teraz, które są stałe, a które się zmieniają i dlaczego. Jak zwykle rozmawiamy o tym z ciekawością siebie nawzajem. Ale też ciekawością tego, jaka będzie Wasza reakcja, co Wy sądzicie na ten temat. Dajcie znać po przesłuchaniu odcinka. Czekamy!

Jeżeli chcecie mi trochę pomóc, możecie to zrobić oceniając podcast w iTunes, Google Play, Spreaker lub dowolnym innym miejscu gdzie go słuchacie. Każda Wasza ocena sprawi, że podcast będzie bardziej widoczny. Aby zostawić ocenę w iTunes, w aplikacji Podcasty (lub innej, której używacie) wyszukajcie podcast „Męskie spotkania”, kliknijcie na okładkę tego podcastu, znajdźcie zakładkę „Oceny i recenzje” i wybierzcie „Napisz recenzję”. I przedstawcie, proszę, szczerą opinię o podcaście. 🙂 Z góry dziękujemy za Waszą pomoc!